| sorinela_6926 a întrebat:

Vreau cintece de dragoste noi, de veata, numai nu in limbi straine...va rog

4 răspunsuri:
| DdDiX a răspuns:

Nane-diamant si suport
poti asculta Mecena, Adda, Sakdat, Indiferent

| InGeRaShReBeL_6634 a răspuns:

Http://www.kudika.ro/......nesti.html

sprer sa-ti placa astept fundita!:D

| sherlynjb a răspuns:

Nu prea stiu trupe romanesti cu melodii de dragoste si chestii dar odata aveam un chef de ascultat melodii din astea si am descoperit trupa:jaar project si are o melodie super tare care se numeste ''DOAR TU'':X:X omg o iubesc cred ca o sa iti placa si tie:X.vezi tu ca trupa asta are mai multe melodiihappy sunt super:X sper ca ti-am fost de ajutorhee hee

| Hunedoreanul a răspuns:

Dar la limba romana ai alerge? Sau vorbesti de limbi straine doar sa pari interesanta?