| CiocolatăCuCăpșuni a întrebat:

Vreau citate` pentru albumul de sfarsit` de clasa VIII-a... Repede! Cele mai` multe si mai` frumoase primesc Fundita`love struck. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Private a răspuns:

Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartitlove struck

The best mirror is an old friend.

Sa ai curajul sa spui DA

Sa ai curajul sa spui NU

Si'n fiecare clipa GREA

Sa ai curajul sa fii TU

Nu uita ca in urma ta, trebuie macar sa rasara o simpla floare sa ramana o amintire de neuitat: Iti doresc o viata precum gingasia unei flori rasarite in zorii unei senine zile de primavara!

Numar orele, scad, scad. si pana la urma le privim ca si cum nici nu ar fi fost. Ele se transforma in amintiri. Pentru clipele ce au fost si nu mai revin.

Viata e asemenea unei ore de matematica in care aduni, scazi, imparti si cand ai realizat ca ai gresit s-a sunat de iesire

astept fundahappy