| Ryuuzuka a întrebat:

Vreau intamplari funny de la scoala, jenante tongue Vr sa rad suparata...sad Prim rezultate la teza laughing)

Răspuns Câştigător
| Silyca a răspuns:

Buna! Deci intr-o zi am gasit 3 prezervative pe jos le-am dus acasa si pe unu am umplut cu faina. Ziua urmatoare l-am dus la scoala si am pus prezervativul pe catedra.Incepe ora vede profesoara prezervativul si se sperie laughing. Dupa m-a pus diriga sa-l arunclaughing. Inca o faza:Avem o profesoara de biologie tanara si frumoasa si un coleg a intrebat-o intr-o ora ce numar are la sutien rolling on the floor.

1 răspuns:
| Vasy10 a răspuns:

Clasa mea e cea mai nebuna din tot liceul.Iti spun doar o faza care este cea mai tare.La ora de chimie un coleg de-al meu a aruncat cu un pumn de kuie in transsa si nu kuie miki piroane, alt coleg care fumeaza avea o bricheta in forma de pistol a amenintat-o cu elca sa ai puna un 10 na mers da a vrut sai dea absenta, dar sa skulat si s-a dus cu pistolu inspre ea si gata a rezolvat, peste exact 2 zile profa de chimie la visat pe colegul cu pistolul si cam dupa 2 ore tot cam asa cu ea si-a dat demisia...1 mica la fiecare ora dam cu picioarele in teava de la calorifer si se aude la clasa de mate info de sus de a venit directoare peste noi.cam atat de ma apuk sa scriu tot imi ia cam cat scrie tot TPU pe ziua intraga...PA