| Unique a întrebat:

Vreau massuri horror urgent va rog

dau funda si ce vreti voi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma sugi noaptea intr-o lada

| AndreeaxFb a răspuns:

Dupa parerea mea asta e cel mai tare: Poezie macabra:
Afara-i frig si inorat
In saba arde mama
De lustra tata-i atarnat
Iar eu ma tai cu lama.

Pe jos stau fratii mei intinsi
Sunt morti de-o saptamana
In putrefactie au intrat
Si nimeni nu-i aduna.

Si sora mea cu ochiul scos
Se zbate intr-o lada
Alt frate sta intins pe jos
Co barda-n fipta-n spate.

Nevasta atarnata
De-o creanga in gradina
O cioara ii ciuguleste fin
Din inima si splina.

In frigider in pungi de-un kil
Sta relaxat bunicul
Din bunica a ramas
Degetul si buricul. rolling on the floor rolling on the floor

| AndreeaxFb a răspuns:

Va zic un anunt important : Sa stiiti ca daca stati cu mortu in casa si pisica trecep pe sub cosciug mortu va deveni strigoi, si daca vrei sa scapi de el trebuie sa te duci in cimitir la 12:00 noaptea sa dezgropi mortul si sa ii bagi cutitul in inima, un cal alb va veni acolo sa anunte daca ati scapat de strigoi, Daca calul sare peste mormant inseamna ca ati scapat de el daca il ocoleste nu ati scapat de el...Ciudat dar adevarat...nail bitingnail bitingnail bitingnail bitingnail bitingnail bitingnail bitingnail biting