| Adella95 a întrebat:

Vreau mesaje foarte frumoase de dragostelove struck, funda pentru cele mai multe mesaje:X:X

fara site-uri:*

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

-Eşti cel mai mic câştig şi totuşi o comoară. Eşti gândul ce-mi dă viaţă dar totuşi mă omoara. Eşti cel mai dur coşmar şi cel mai dulce vis. Eşti un colţ de iad dar şi un paradis.

-Pot trăi 2 zile fără mâncare, pot trăi 1 zi fără apă, pot trăi 1 minut fară respiratie dar nu pot trăi 1 secunda fără tine! TE IUBESC!

-Un trandafir s-a lăudat că-i mai frumos ca tine; un vânt puternic l-a luat şi te-a lăsat pe tine.

-Aseară am privit cerul, au căzut 200 de stele, dar nu mi-am pus 200 de dorinţe. Ci una de 200 de ori, să mă iubeşti aşa cum te iubesc eu.

-Am căutat urma paşilor tăi printre lună şi stele şi mi-am dat seama că tu dragostea mea esti universul meu!

-8 litere, 2 cuvinte şi un singur înţeles: TE IUBESC

-Viaţa-i fum, iubirea-i vis, nu am crezut dar m-am convins.

-Există 4 etape către fericire : 1.eu 2. tu 3.inimile noastre 4.noi doi împreuna

-Spune-mi unde eşti, să stiu unde să caut! Spune-mi ce visezi, să ştiu ce să îţi dau!
Spune-mi pe cine doreşti, să ştiu cine trebuie să fiu! Spune-mi că mă iubeşti!

-Eşti trandafirul între flori dar ai şi spini inţepători.