| Dayiii96 a întrebat:

Vreau niste idei de cadouri nu ft costisitoare pt barbati (exclus:parfumuri,bluze,tricouri,ceasuri,invitatii in oras). Vreau sa ii iau ceva sa ii rămână aminti de, am exclus cele mentionate mai sus ca i-am cumpărat multe. Are 24 de ani, apropo. Cel mă bun răspuns ii dau funda. Vreau cat mai multe pareri

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Mie mi se par interesante papioanele si cred oricine ar putea purta unul la o anumita ocazie. I-ai luat deja papion?
Ce relatiei ai cu el? Prietenie sau sunteti impreuna? Are rost sa iti recomand ceva romantic?

| Anastasia1997 a răspuns:

Parfumul parca e prea comun.Depinde si cine e aceea persoana care vrei sa.i oferi cadoul.Ii poti personaliza un tricou cu un mesaj haios dar in acelasi timp si semnificativ relatiei dintre voi sau puteti iesi prin oras, la un film, sa luati masa depinde de voi, ce va place sa faceti.Incearca sa te gandesti la ceva semnificativ care sa va reprezinte.Nu stiu cine e acel barbat.Eu cu atat am putut sa te ajut. Baftaa!

| Dayiii96 explică:

Suntem împreună de doi ani si ceva, e o relatie serioasa, e iubitul meu desigur