| Patriissia a întrebat:

Vreau niste idei..mai exact cum sa prezint niste informatii in fata clasei dar intr.un mod mai distractiv?

3 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Incearca sa implici colegii din banci in prezentare, sa fie interactive, adreseaza-le intrebari, propune-le diferite chestionare si jocuri, iti poti insuti prezentarea si cu un poster sau cateva slideuri in Power-Point, incearca sa fii cat mai creative si totul va fi bine. Succes!

| Patriissia explică (pentru Cameliapantiru):

M.am gandit printr.un joc.dar nu stiu ce joc as putea sa realizez astfel incat sa prezint si informatiile si sa ii implic si pe ei....hmm.

| 17elf a răspuns:

Printr-un cantec