| skiziiskiz a întrebat:

Vreau niste pareri.care dintre voi(fetelor), v-ati saturat de baietii astia de gen nesimtiti, care nu ne iubesc cu adevarat? dati mai multe motive...si de ce gen de baieti ar trebui sa ma feresc(sunt cam incepatoare...nu va zic cati ani, da sub 14).[[funda]] pentru cel mai "explicativ" sfat big grin

Răspuns Câştigător
| Oάηά a răspuns:

Ohoo.cate experiente cu aceste tipuri de baieti.Baietii nesimtiti stau cu o fata dar ca sa isi bata joc de ea.In zilele noastre au inceput sa se cam inmulteasca.Parerea mea sa te feresti de ei si daca vrei sa-ti faci un prieten sa gasesti pe cineva care sa te iubeasca si sa te aprecieze.
Sper ca te'a ajutat sfatul meu pupici:*

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu am avut de-aface.
Si cu putina atentie nici nu o sa am.
De ce gen? Nu ai cum sa stii cum e un om din prima niciodata.De-aia nu trebuie sa ai incredere in nimeni din primele 3 zile.Increderea si siguranta se afla in timp, pana atunci trebuie` sa vezi ce si cum cu persoana respectiva.Indiferent cine ar fi.

| Elly213 a răspuns:

Am sa incerc sa te ajut!
Da, m-am saturat de nesimtitii astia!
Ar trebui sa te feresti de baietii astia care spun vorbe in vant, care iti zic tie si mai multor fete"te iubesc"asa la misto.
Dar ai grija si cu tipii astia prea"de treaba" ca nu stii ce ascund
Te sfatuiesc sa te combini doar daca tipul te place.

Sper ca te-am ajutat!
Succes

| larysa_4174 a răspuns:

Fiecare cu genul lor de baieti...baieti nesimtiti nu cred ca i vrea nimeni...eu iubesc golanihappy.