| iuli19 a întrebat:

Vreau sa agat o fata dar nu stiu cum sa fa...ne intalnim la scoala, vorbim, glumim dar nu stiu cum sa o cuceresc

Răspuns Câştigător
| byby123456 a răspuns:

Zi ca arata bine ca are un par frumos din astea invit-o la un suc mai zi ca este frumoasa si pe la sfarsit uitete in ochi ei si intreab-o daca vrea sa fie cu tine

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Frate mucos ca mine nu ai vazut.
pana m-am saturat.
mergi la ea si spune-i, ``hei, printesa, nu vrei sa iesi cu mine la un suc candva?`` Ai grija sa fiti singuri, replica poate fi fatala. Si daca nu e ea, e alta.
Cat stres mai aveam in mine cand venea vorba de fete.
Sunt usor de prostit, iar daca o iubesti nici nu trebuie sa o prostesti.