| urbanghost a întrebat:

Vreau sa ascultati si voi cea mai tari "melodii", daca se pot numi asa, a nimeni alteia decat Roxy Manelista ( Acea tentativa de "cantareata" care chiar considera ca are voce;)) ) si a lui Marian Valorosu mancatash, care au spart topurile in 20 de tari... Ascultati si minunati-va... Eu cel putin am ras de mi-au dat lacrimile :))

http://www.youtube.com/watch?v=XVUYAVwom0o
http://www.youtube.com/watch?v=d_xMXrb_EgE&feature=relat ed
http://www.youtube.com/watch?v=jl_3oeQ3lZw&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Zici ca melodiile sunt inregistrate la casetofon din 1990 (boom box) cu microfon incorporat tongue Nu intr-un studiou tongue
Shin.

13 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

rolling on the floor prefer sa nu mai comentez

daniela
| daniela a răspuns:

Doamne oare cum de poata exista asa ceva

| JustMeFlory a răspuns:

Fuck off! canta oribil! adica.nu...scuza'ma! Nu canta...de fapt chiar nu stiu ce face tipa aia...Ar trebui cenzurati astfel de oamenilaughing

| Annitu a răspuns:

Ii stiu... i-am vazut pe 0tvlaughinglaughing

pai... ce sa zic? 2 inculti...copii facuti pentru alocatie! x(

Shin
| Shin a răspuns:

@urbanghost, cred ca ai dreptate tongue
Shin

| Encore a răspuns:

Nu le e rusine sa apara la tv?laughing
Doamne zici ca, canta dintr-o gura de canal laughing)))

| kh1ss a răspuns:

Da de ce sa imi chinui urechile? no thx tongue

| adyth a răspuns:

Vai mama...
Mi'e rusine mie de nerusinarea lor...

Astia de pe la ce spiatale de boli mintale au scapat? straight face

| cristi27 a răspuns:

Iam vazut si eupe otv si am ras atunci de mam prapadit. Cea mai tare faza e ca a zis ca ea canta pentru 1500 de euro pe oralaughing))))))decat Marian valorosu mai tare era fernando de la caransebeslaughing

| urbanghost explică:

@Shin, pana si ala inregistreaza mai bine laughing

| iiirrriiisss a răspuns:

Daca nu ar exista oameni ca ea, Nikita, Savarina si care or mai fi. credeti ca ar mai exista posturi precum: OTV, Acasa Tv?
Din pacate, traim intr-o tara unde emisiunile cu cucoane de genul asta fac mai mult rating decat emisiunile de cultura generala. <

| silvio a răspuns:

Parerea mea: nu va mai pierdeti timpul ascultand asemenea penibilitati.
sunt convins ca exista si lucruri care va plac. acordati-le lor timpul asta.
dandu-le importanta unor asemenea specimene, i-am ajutat sa devina "vedete" si sa-si umple buzunarele soioase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dedicatia lui cami are comentariile mai siropoase.
http://www.trilulilu.ro/doru15/f40b193873008b
=)) =))