| KurseMarkSasuke a întrebat:

Vreau sa editez videoclipuri cu windows movie maker 2.6 dar se blocheaza dupa aproximativ 30 de secunde de la pornire si imi apare lav splitter in bara de jos de vreo 30 de ori.De ce imi apare si cum pot sa scap de el ca sa editez videoclipuri?

2 răspunsuri:
| iflirius a răspuns:

Cred că e instalat greșit. Dezistalează-ul apoi instalează-l din nou, dar de data asta folosește softonic pentru că restul site-urilor au în mare parte viruși. happy

| Quazar a răspuns:

Tools=>Options=>Compatibility=>Restore all default=>Ok sa imi spui daca a mershappy