| Vacaru_Anastasia_1999 a întrebat:

Vreau sa fiu. Frumoasa. Port ochelari. Mi-am pus lentile dar am o alergie deci trebuie sa raman cu ochelarii. Oare o sa ma schimb am doar 15.?

Răspuns Câştigător
| XxFlaviaxX a răspuns:

:* Esti frumoasa asa cum esti, sincer. Si eu am purtat ochelari si nu mi s-a parut o tragedie, din contra, chiar imi placea sa port.
Nimeni nu-ti poate spune daca te vei schimba sau nu, dar indiferent de cum vei arata, trebuie sa te simti bine-n pielea ta. :*

1 răspuns:
| Madesz a răspuns:

Lentile?!? Chiar voiam să îmi pun. Dar cum e senzația?