| Alinush16 a întrebat:

Vreau sa fiu mai inalt, am de abia 1.73 inaltime si vreau sa ajung la 180. Am 16 ani, pot sa ajung 1.80 pana la 19-20 de ani?

4 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Prin sport, da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la 16 ani aveam 1.89, acum am 1.94.
Depinde de stilul tau de viata.
Daca vrei sa te inalti sa nu fumezi, sa nu ridici greutati prea mari si apuca-te de un sport benefic. (Eu am facut inot, functioneaza cel mai bine)

| MadalinaaIoana a răspuns:

Poti,facand sport, cum au zis si Mellysa25 si ShiroWalker.

| Mellysa25 a răspuns:

Normal ca poti, fa sport, nu neaparat de performanta, asa un pic in fiecare zi... din cunostiintele mele hambalul si baschetbalu sunt cele mai eficiente.