| SuNaM a întrebat:

Dacă eu am 1.80 cm Inaltime cineva care 1.73 cam pana unde îmi ajunge și cum se stabilește asta?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Masori diferenta de 7cm in jos de la inaltimea varfului capului tau.
Probabil va fi undeva deasupra sprancenelor tai.

| Raven a răspuns:

Creștetul persoanei respective ți-ajunge la nas când stați unul lângă altul, ceea ce reprezintă și metoda prin care stabiliți asta, desculți.

| Bizon95 a răspuns:

Te poti uita tangential la el in cap
se stabileste DESCULT (si tu si cealalta persoana) si o carte pe care sta perfect orizontala pe cap in timp ce stai drept
sau te duci la doctor care au aparate dedicate pentru asta