| IonutVancea a întrebat:

Vreau sa ii spun unei prietene ca imi place de ea dar ea deja are prieten oricum dinainte sa fie impreuna cu el mi-am dat seama ca ii place de mine si inca si acum vorbim mai mult decat vorbeste cu prietenul si nu stiu cum sa ii zic ca imi place de ea...
Eu am destul curaj sa ii zic dar nu stiu ce se va intampla poate se supara si nu mai vrea sa vorbim sau nu stiu alte chesti tongue
Va rog ajutati-ma si pe mine cu sfaturi dau FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Asa si trebuie sa fi, curajos. Tu ai zis ca te place, deci automat nu poate reactiona nasol. Tu trebuie sa astepti momentul potrivit si sa ii spui.
Mai poti cere ajutorul unui prieten comun ca sa vezi daca fata mai are sentimente pentru tine.
Succes :*

| IonutVancea explică (pentru dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd):

Singura problema e ca ne cunoastem doar de 2 saptamani si nu avem prieteni comuni decat iubitul ei cu care parca ar vrea sa imi faca in ciuda si ma gandeam ca poate nu sunt impreuna si vrea doar sa imi faca in ciuda sad

| IonutVancea explică (pentru IonutVancea):

Desi in general ne imbratisam foarte foarte mult cum ne vedem ne imbratisam nu conteaza daca e prietenul sau cine e de fata big grin

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Vorbeste mai mult cu tine si se iubeste cu altul!
rolling on the floor

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Ionutule, cati ani ai frate?

| MariaaFairytale a răspuns:

Pai esti sigur ca ii placea de tine? Cum ti-ai dat seama? ^_^
Daca stii ca ii placea de tine..si inca ii mai place dc sa se supere? Poate doar ar fi intr-o stare 'off ce sa fac acum? ce sa ii zic? pff straight face ' dar sa se supere..nu prea cred, doar daca e orgolioasa tongue

| IonutVancea explică:

Azi am intrebat daca are o relatie serioasa cu el sau e o relatie aiurea si mi-a zis ca e aiurea asa crede ea dar nu stie ce crede el big grin