| andrei213 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un aparat foto DSLR, vreau sfaturi de modele si firme dau fundahappy

2 răspunsuri:
| Treistariustar a răspuns:

Te sfatuiesc sa cumperi unu de la Nikon, mai exact d3100 care este la o reducere extrem de mare http://bit.ly/114vg5e

| Lilianalili a răspuns:

Clar Nikon, este mult superior Canon.
Din punctul meu de vedere, dslr, folosit in regim amator/incepator e ok un d3100 daca te tine portofelul la mai mult d5100. Daca nu vrei sa scoti bani din asta, nu merita sa investesti mai mult. Si nu lua SH ca poate te trezesti ca are n cadre pe el si trebuie sa il bagi in service dupa cateva luni;)
Iti rcomand sa iei kit
www.f64.ro