| cristianorudi7 a întrebat:

Vreau sa imi fac freza si ideea de a folosi gelul imi displace. Nu stiu daca stiti si voi, dar pe vremuri erau niste cutiute rotunde cu crema sau ceara de par care te ajuta sa ti-l faci cum vrei tu, fara sa ai probleme dupa ce ai dat cu ea, asa cum este gelul. Imi poate da cineva niste sfaturi in privinta asta? Multumesc

1 răspuns:
| piticelm a răspuns:

Pai sunt '''gelurile'' de la nivea, dar de fapt este o crema, foarte buna, o foloseste si prietenul meu.Intr-o cutie albastra big grin