| NUUSTIU a întrebat:

Vreau sa imi pun lentile de contact dar nu pentru ca am probleme cu vederea vreau unele albastre aveti idee cat ar putea sa coste?

Răspuns Câştigător
| kudika152537 a răspuns:

De costat nu costa mult, dar sincer, nu-ti recomand straight face. Doar iti strici ochii.stiu acum o sa spui chatterbox dada ca nu e asa, oklaughing Asa am spus si eu.si mi-am luat lentile. si le-am purtat de cateva ori, si dupa aia am inceput sa vad in ceata. bine, mi-a trecut, dar daca tot vrei sa iti iei, cauta-ti niste lentile de calitate, chiar daca o sa platesti putin mai mult :*

1 răspuns:
| Mady_1319 a răspuns:

Www.lentiledecontact.biz sunt ieftine si de calitate.pa :)