| alexa17 a întrebat:

Vreau sa imi speri prietenul. am nevoie de o idee, ceva ce pare o tentativa de sinucidere, dar nu vreau nimic dureros sau sa imi puna viata in pericol. va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Alexxe a răspuns:

Incearca sa il faci sa se simta cat mai bine. si atunci poti sa inventezi un motiv de cearta banala, dupa aprox. 1 ora sa pui o prietena sa il sune, sa ii zica sa vina la spital, (sa vb destul de urat cu el gen(dobitocule, ce i-ai facut), si cand vine, sa il aspepti in fata spitalului cu un cadou, simbolic. ( mi s-a intamplat mie laughing )

8 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Mai degraba stai cuminte... Nu se fac glume din astea...

| Roxy a răspuns:

:))
pai daca tot vrei sa para ca o tentativa de sinucidere uite:
Vb cu o prietena si cu mama ta(atunci o sa te creada 100% daca e si mama implicata)si o zi nu raspunzi la telefon. Iar la un momentdat o sa raspunda mama ta la telefonul tau si sa spuna ca:din cauza ta, magarule fica mea sa sinucis! si tot felul(daca ai o mama nebuna ca si a mea)si atunci el o sa incerce sa te vada si o sa poti sa i dai un cadou:)
Sau daca ai multi prieteni poti sa nu iesi din casa 2 zile9cam naspha)si sa le spui sa il certe ca din cauza lui tu te-ai omorat si din astea:))
Sau ca ai luat o supradoza de ceva droguri sau pastile:))

Ai grija ca daca prietenul tau nu are simtul umorului foarte dezvoltat s-ar putea sa te paraseasca:))
Eu am vazut si cazuri din astea la niste prieteni care si-ai parasit iubitele pentru ca i tot puneau la incercare:))
Sau poti sa ii lasi o scrisoare in posta cum ca :ai fost totul pentru mine. te-am iubit pana in ultimul moment.eu acum sunt intr-un loc mai bun, unde exista doar fericire, ingeri si lucruri bune!(chesti triste din care sa isi dea seama ca ti-ai luat viata)si o sa incerce sa dea de tine si de acolo vezi tu daca vrei sa i raspunzi sau nu:P
ai grija sa nu patesti ca si astia :))) :
http://www.youtube.com/watch?v=PYwGxgSLsJ8

| cristina_3322 a răspuns:

Sa ii zici " stii trebuie sati zic ceva important..." el va intreba "ce". aventual sa tai o ceapa inainte sa iti curga lacrimi laughing pana mea. si sal tii putin in suspans dupa care sa-i zici " stii eu nu te mai plac" ii dai drumu la mana te indepartezi... sal lasi oleaca sa realizeze ce ai zislaughing dupa care il iei in brate si il saruti zicandu`i ca "nu il mai placi il iubesti"

| cristina_3322 a răspuns:

Ai putea sa-i dai un beep. si daca stii ca te suna sa-i zici ca esti intr-un parc cu prietenele si esti in fusta. si baietii aia se uita ff insistent la voi. si nu stii ce sa faci. si dupa ii zici " vai vin spre mine vai vai" ...iti va zice sa pleci de acolo, sau sa stai acolo ca vine el repede. depinde. si dupa zici "nu pune mana pe mine" si ii inchizi telefonul. in caz ca are credit te va suna. si va intreba ce ai patit si altele. si tu sa incepi sa tipi " aa.ma fugareste. ajutor" si iar sa inchizilaughing... continuarea vezi tu:p

| 16.laura.16 a răspuns:

Eu spun sa mergi la un control. Sincer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa ii spui ca vreau sa te duc la produs si momentan esti in probe big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da`mi add neaparat: x_xlmx

| CatalinFrumuselu a răspuns:

Spune-i ca Esti gravida