| Aenoenienanonim a întrebat:

Vreau sa inregistrez ceva... si imi trebuie microfon. Stii vreau sa stiu si eu cateva chestii : - trebuie sa cumpar microfon "special" pentru inregistrare? sau merge sa inregistrezi cu toate?
2: cum fac sa inregistrez? adica unde conectez microfonul? daca puteti sa ma luminati si pe mine va rog! funda!

2 răspunsuri:
| asy25 a răspuns:

1.nu iti trebuie microfon special pentru a inregistra.
2.ca sa inregistrezi trebuie sa fie undeva la program "pley" si "stop"
dupa care il salvezi apoi asculti inregistrarea.

ca sa conectezi microfonul : mufa trebuie sa aiba o anumita culoare iar la unitate este aceeasi culoare cu mufa... le cuplezi si asta este toto

MULT SUCCES!

te rog mult de tot: imi dai finda happyhappyhappy

| edisonn a răspuns:

Nu ai nevoie de un microfon special.ci doar de un microfon normal.si cel de la castile care il au inclus e bun. poti inregistra cu un program direct din windows, sau poti folosi alte programe. cel din windows il gasesti start->programs->accesories->entertaiment->sound recorder. apesi cercul maro sau rosu, ce culoare are el, si gata. numai ca vezi ca se opreste la 60 secunde. sper ca ti-am fost de ajutor.