| Nuconteaza4567 a întrebat:

Vreau sa intreb ceva, de aceea cum asta e un site de socializare(intrebari-raspunsuri) o sa intreb aici. Cunosc un baiat de trei saptamani, vorbim, ne tachinam, ne jucam ca si cum am fi impreuna. Problema e ca eu am stat cu el o saptamana si trebuia sa plece in Italia cand a plecat mi-a zis "Ai grija de tine, vezi ce fac"(lucrul cel mai important) noi fiind impreuna. Dar cat timp a fost plecat in Italia eu am iesit afara, m-am distrat, dintr-o anumita prostie/joaca am ajuns la un joc sa ma pup cu cineva pe buze, insa el a aflat asta si acum e suparat pe mine. Dar tot vorbim, am incercat sa ii explic cum au stat lucrurile dar nu vrea sa inteleaga. Ce sa fac acum sa il las, sau sa continui? Funda love struck

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Daca relatia este puternica nu se poate destramana din atata lucru. Cere-ti scuze, spune-i ca nu se va mai intampla-si chiar asa sa fie-si mergeti impreuna mai departe. Daca si el vrea asta.

| only2k a răspuns:

Dacă îl iubeşti şi ţi la el,nu are rost să îl laşi happy. Dacă simţi asta pentru el, luptă pentru el:*şi încearcă să faci bine, iar ceea ce ai făcut tu, da.A cam fost o "MARE" prostie, nu o mai repeta >big grin

| Vladmen7 a răspuns:

Am o idee pe care sigur il va face catelusul tau happy
Du-te dai o limbuta in gurita si vezi ca 3 luni numai dupa tine umbla happy