| munix a întrebat:

Nevoie de sfat!
Am fost cu o fata, a fost marcata de o relatie anterioara pentru ca a fost inselata. Eu am mai vorbit fara vre intentie cu fosta, iar fata s-a suparat. Dupa ce ne-am despartit am iesit cu alta fata de care a aflat si s-a declarat total dezamagita. Nu am vorbit ceva vreme, dar acum cateva zile am iesit in parc(a fost frumos, ne-am distrat), iar ieri ne-am vazut si am stat impreuna cu inca 2 prieteni vreo 5 ore (ieri a fost o zi naspa pentru ea, se certase rau cu parintii, dar mi-a povestit tot in timp ce o tineam in brate). Pe seara am dus-o acasa, era ingrijorata cum se vor comporta ai ei). Cand sa plece am vrut sa o sarut, dar a spus sa nu intindem coarda.
Ce ar trebui sa fac? Sa o mai caut? Sa mai astept dupa ea?
vreau sfaturi.
trebuie sa va spun ca mi-am dat seama cat de importanta e pentru mine doar cand a plecat.

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

"E importanta pentru tine". Ce sfaturi vrei?

| Tovarăşiemăligă a răspuns:

Cind ei ii este rau ea alerga repede la tine si se plinge intr-un fel, dar tu inca speri ca poate sa fie ceva serios bla bla bla. Nimic serios cind esti o perna in care oricine poate sa vina si sa plinga...

| munix explică (pentru Tovarăşiemăligă):

Se poate sa ai dreptate, dar vreau sa iti amintesc, ca a fost joia dinaintea "plangerii" laughing in care ne-am vazut si a fost totul ok, adica am fost la o inghetata, am ras, ne-am simtit bine. si asta dupa o vreme in care nu am prea vorbit. De asta ma gandesc ca e posibil sa vrea si ea ceva.
Oricum imi place raspunsul tau, e cel ce ar trebui sa il adpot laughing dar ma tem sa cred asta, m-am indragostit ca un prost laughing

| Tovarăşiemăligă a răspuns (pentru munix):

Se mai întâmplăwinking

| sandy2001 a răspuns:

Nu ar trebui sa o parasesti doar pentru ca ti-a spus sa nu intindem coarda, afost putin ingrijorata din cauza parintilor

| munix explică (pentru sandy2001):

Probabil nu m-am facut inteles. noi suntem despartiti putin inainte de Paste. Daca citesti mai sus, o sa vezi ca nu am vorbit o vreme, doar sec atunci cand o cautam eu. Asta inseamna ca, de la Paste nu am prea discutat, dar acum joi i-am scris sa ne vedem si a fost de acord. Si ieri ne-am vazut.
Dar nu inteleg ce vrea...