| Ionut012 a întrebat:

Vreau sa intru in politica.ce sa fac? Cum pot intra intr-un partid? Pe viitor vreau sa ajung mare in politica,, cine stie cum se procedeaza?

2 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai maxim 4 clase. Vad ca tu stii sa scrii corect, deci esti cam calificat pentru un politician..Mai ai o sansa daca ai „pile", prieteni cu pozitii importante intr-un anumit partid.
Succes!

| legiuitoru a răspuns:

Te duci si imparti pliante prin tot orasul si usor, usor o sa se gaseasca cineva care sa te cheme intr-un partid. Bafta!