| LeBaiat a întrebat:

ma gandesc serios sa intru in politica in viitor. Undeva dupa 35 de ani, dupa ce o sa-mi fac deja o cariera pe plan personal si o sa devin profesionist intr-o anumita meserie pentru a-mi asigura continuitatea profesionala in cazul in care nu o sa fiu ales. Politica ma pasioneaza si deja m-am gandit la infiintarea unui partid nou, cu un program inclus si cu tot ce trebuie. Deja m-am lungit cam mult, intrebarea e : Mai are politica din Romania viitor? eu zic ca da, voi?

13 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu când mă gândesc că cineva intră în politică, mă gândesc că de fapt intră în rahat. Politica din România e un jeg de care mi-e totală scârbă și aici includ și majoritatea politicienilor.

| LeBaiat explică (pentru T0T):

Iti respect parerea, dar n-o impartasesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LeBaiat):

Nu cred ca realizezi de cati bani ai nevoie.laughing

| LeBaiat explică (pentru anonim_4396):

Realizez, dar daca stii sa-ti organizezi timpul si banii nu o sa apara probleme. Eu am incredere in asta happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru LeBaiat):

Ce cariera iti ofera tie milioanele necesare?

| LeBaiat explică (pentru anonim_4396):

Daca o sa urmez drumul corect pe care l-am ales, acela legat de matematica, fizica, info atunci oportunitatile nu vor ezita sa apara. Se scot destui bani dar e si mult de munca.

| Dismally a răspuns:

Te-ai gandit si la surse de finantare pentru acest nou partid?

| LeBaiat explică (pentru Dismally):

Pe parcurs o sa aparawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani ai? Ca oricine are planuri.

| LeBaiat explică (pentru anonim_4396):

Daca citeai atent ce am scris observai ca planul asta e dupa ce imi fac o cariera pe plan personal, unde implicit se castiga si bani happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bleah