| Louisaa a întrebat:

Vreau sa invat limba engleza. Ce site-uri cunoasteti cu, cursuri?

3 răspunsuri:
| Nocturne0 a răspuns:

Daca vrei sa inveti intr-adevar engleza mergi la niste meditatii...asa inveti cel mai usor engleza.
o limba straina se poate invata la perfectie in maxim o luna daca vorbesti numai acea limba si daca te gandesti la tot in acea limba. Daca vrei sa inveti engleza invata de undeva de pe net sa zicem timpurile si apoi cauta niste texte in engleza si incearca sa le intelegi si mai poti incerca de ex cand mergi pe strada si te plictisesti sa te gandesti la ceva in engleza.

| RAY a răspuns (pentru Nocturne0):

La perfectie intro luna, tu stii ce vorbesti sti cei aia perfectiune?