| riky1999 a întrebat:

Vreau sa m-a ajutat-i am fundul mare adica BUCI as vrea sa fiu un copil normal recomandatim ceva ca sa mai scad in fund

Răspuns Câştigător
| MauiStatue a răspuns:

Draga, dorule, cu genoflexiuni faci muschi la picioare plus la BUCI!
Trebuie cardio ca sa scape de excesul de grasimi. Bineinteles, daca il are, daca nu, inseamna ca asa este structura corpului sau.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genoflexiuni la maxim, jogging-ul si saritul corzii este pentru altceva

| anonim_4396 a răspuns (pentru MauiStatue):

Draga, dorina, cu genofelxiunile iti modelezi posteriorul, pui muschii fesieri la lucru si elimini grasimea, nu sustin ca nu ai dreptate, ai si tu acolo shea 5% ca na, practici sport de performanta si de-aia te iubesc asa de mult kiss

| MauiStatue a răspuns (pentru anonim_4396):

Draga dorule, el/ea vrea sa scape excesul de grasimi.
Facand muschi, vor arata mai umflati. Muschii ard grasimile dar nu de ajuns incat sa isi faca fundul micut, cum vrea el/ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MauiStatue):

gata, tac, parca ai fi olteanca rolling on the floor

| MauiStatue a răspuns (pentru anonim_4396):

Draga, dorule, cu genoflexiuni faci muschi la picioare plus la BUCI!
Trebuie cardio ca sa scape de excesul de grasimi. Bineinteles, daca il are, daca nu, inseamna ca asa este structura corpului sau.

| MauiStatue a răspuns:

Jogging 2 ore sau sari coarda o ora.

| riky1999 explică (pentru MauiStatue):

Da de curiozitate ce este jogging?

| MauiStatue a răspuns (pentru riky1999):

Alergare la o viteza mica. Daca faci jogging, slabesti frumos fara sa faci muschi la picioare.