| Mycutsa a întrebat:

Buna all! Cum sa ma bag in seama cu el si sa ii zic ca il plac (p mess)? i-am zis ca vreau sa vb q el, dar nu stiu cum sa ii zic.pls ajutati-ma.

1 răspuns:
| cryysa a răspuns:

Pai asa mi s-a intamplat si mie uite cum am procedat i-am spus buna in fine am vorbit putin si dupa l-am intrebat ce ii mai face iubita si mi-a spus ca nu are apoi el m-a intrebat pe mine si i-am spus si eu ca nu am iar dupa l-am intrebat de cine ii place si mi-a spus ca de o fata apoi el maintrebat pe mine de cine imi place si i-am spus daca iti spun nu te superi si a spus nu apoi i-am zis ca imi place de el si el mi-a zis ca ma place... daca ar fi la fel si la tine ai fi cu el dupa...