| badjok3r a întrebat:

Vreau sa ma despart de prietena mea. nu mai am sentimente pentru ea, dar nu vreau sa ma duc direct la ea si sa ii spun sa ne despartim daca se poate sa o fac pe ea sa nu mai vrea sa fie cu mine! Un sfat va rog, multumesc. ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Feri a răspuns:

Da.stiu ce spui frate.vezi noi barbatii suntem un fel de "pradatori" cand vine vorba de fete. Adica nu o slabim pana nu e a noastra iar dupa ce asta se intampla acel sentiment dispare. ceva de genu dupa ce iti dai drumu nu mai ai kef de ea.mi s-a intamplat si mie. pur si simplu spune-i ce ai in gand nu ai ce sa patesti!

11 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca ai ceva sa-i spui, fa-ti curaj si spune'i verde in fata! Spune-i ca nu mai simti nimic pentru ea si gata, probabil nu va acepta situatia dar va fi nevoita.Nu incerca sa inrautaesti situatia prin diverse metode, fi scurt si clar, e cel mai bine...

| GirlCrow a răspuns (pentru ROB3RT89):

Asa e

| ROB3RT89 a răspuns (pentru GirlCrow):

Teoretic asa e, practic e mai greu, cel putin pentru unii!

| AlinKun a răspuns:

Daca esti asa hotarat atunci zii sa vrei sa stati de vorba si zii. SA nu faci ceva ca ea sa nu mai vrea sa fie cu tine ca e mai rau in functie de reactia ei poti sa ii propui sa ramanteti amici

| Doηηa a răspuns:

Spune-i direct.

| vldut a răspuns:

Te duci si i spui ca vrei sa discuti cu ea.O sa te asculte si atunci o sa i spui ca nu mai simti nimic pentru ea si decat sa o minti i spui k ai preferat sa i spui adevaru

| CityOfSatan a răspuns:

Nu rezolvi nimic daca te ascunzi...Si eu am facut-o, a fost usor!

| badjok3r explică:

E mai greu deoarece, inainte sa intretin relatii sexuale cu ea, eram indragostit de ea acum nu mai am aceleasi sentimente

| badjok3r explică:

Da dar nu vreau sa creada ca m-am folosit de ea doar ca sa ajunga la mine in pat.

| badjok3r explică:

Daca ii spun direct nu cred ca va avea un efect prea bun sad

| badjok3r explică:

City u cum ai procedat? direct?