| maya_1225 a întrebat:

Stau cu un baiat de 2 luni, dar nu simt nimic pentru el, nu stiu de ce dar nu pot iar de la un timp nu mai imi place nimic din ce face si nici sa il pup nu prea imi mai doresc.As vrea sa ma despart de el fara sa ii zic eu, cum sa fac? funda

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Spune-i direct.Stiu ca sinceritatea nu mai e un "must" de mult dar incearca totusi sa nu-l menajezi.Adevarul doare de aia sufera toata lumea(cu capu` cred) si totusi asa dureros cum e tot iese la suprafata mai devreme sau mai tarziu.Si e pacat sa afle de la altii adevaratul motiv al separarii voastre

| ATHOS a răspuns:

Se pare ca maturitatea la tine cam lipseste. Ai grija de viitor!
Bafta!

| Sun life a răspuns:

Pai cea mai buna varianta ar fi sai spui`. sau o alta modalitate ar fi aia cand te suna nu-i raspunzi, pe mess la fell.si duapia se va enerva si nu te va mai suna si se racesc relatiile intre voithinking dar te indemn sai spui clar ca nu mai vrei. e alegerea ta! SUCCES!