| alexa9001 a întrebat:

Buna!:*...vreau sa va rog ceva, mie imi place mult de un baiat si el e cu o fata, dar in acelasi timp mai vb si cu mine, si vreau sa i despart p ei, stiu ca o sa par rea, dar nu ma judecati. fata aia nici nu l merita, si vreau sa fac cumva sa i despart, va rog sugestii, dau funda:*.pup

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta depinde doar de elwinking.

| val18 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii tu daca ea il merita sau nu pe el, asta ramane la aprecierea lui pentru ca el in ciuda faptului ca este cu tine nu vrea sa se desparta de ea si sa stea numai cu tine! parerea mea este ca orice ai face tu ca sa ii desparti nu cred ca vei reusiihappy pentru el nu esti mai importanta decat ea! asa ca daca el nu se desparte de ea din propia initiativa ...ar trebuii sa il uiti ...asta daca nu vrei sa fi a 5-a roata de la caruta! bafta

| alexa9001 explică (pentru val18):

Mda s au despartit si fara sa i zic eu nimiclaughing), deci nu e importanta deloclaughing)

| val18 a răspuns (pentru alexa9001):

Pai si acum el vrea sa stea cu tine? sau nu?