| lylo a întrebat:

Vreau sa ma inalt! Dati si mie niste exerciti pentru inaltare... Nu dati raspunsuri gen: fa un sport. Funda

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Acestea sunt singurele exercitii pe care le stiu, sper ca sunt suficiente!
http://blogulsportivilor.com/exercitii-de-crestere-in-inaltime/
Sper ca te-am ajutat! :x

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Eu știu că cel mai eficient e înotul.

| Owy a răspuns:

Cel mai bun sport pentru inaltare (sa cresti)este inotul,dar tie nu iti trebuie sport si destul de rau "mens sana in corpore sana", pe care tineretul il ignora.Iar exercitii pentru inaltare "bara de batut covoare"(ridicari cu mainile in sus la bara si intinderi, te prinzi cu mainile de bara si te lasi dreapta in jos). Eram o gasca de vreo 12(baieti si fete)care ne jucam la bara de batut covoare aproape zilnc cel putin cate o jumatate de ora, iar la aceasta ora toti suntem inalti.Bafta

| Patry a răspuns:

Pai numai cu sportul te poti inalta. Sau crezi ca daca te bagi in pamant si te uzi cresti? Inoata joaca volei mananca!