| alextiri a întrebat:

O alimentatie corecta pentru inaltare? Am 13 ani, fac cate 40 de abdomene pe zi, nu fac sport si am 1.55. As vrea sa ma inalt. Ce ar trebui sa fac? Nu vreau sa merg la vreun sport.

Răspuns Câştigător
| xilovevampirex a răspuns:

Phaii nici nu trebuie sa faci vreun sport happy big grin.
Pff. Eu am 11 Si Am 1.60 =]]
DEci trebuie s te inalti la bara sau sa faci orele de sport la scoala. mai ales daca faceti bascket e perfect. sau sa maanci sanatos. sa ai o nutritie okeewinking
Succes :*

1 răspuns:
| LoVe_SoRy_1997 a răspuns:

Pentru varsta ta esti destul de inalta si eu am 13 ani si am 1 metru 34-38 hai sa zicem ca 1 mettru 40 si si eu vreau sa ma inalt dar nu pot cu una cu doua trebuie sa fac inot volei si dimineata si seara sa ma intind...fi fericita daca lumea nu te badjocoreste