| Gabi_Sfetcu_1986 a întrebat:

Am aproape 14 ani si mi se pare ca sunt foarte slab si pitic. De ce? Eu de mancat mananc si cateodata exagerat de mult. Sport nu prea fac. Eu sunt mai lenes. Dar vreau sa ma inalt si eu. Macar cu 3 cm. Si sa fac si eu spate sau mana ceva mai groasa, cum? M.am uitat la niste tutoriale cu exercitii pentru inaltare, c.am in cat timp ma inalt cu acele exercitii si cu cat m plsss hellppp dau fundaa!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Tractiunile sunt cele mai bune pentru ce ai zis tu. Totodata ai putea sa te apuci de inot sau basket, ajuta mult.

2 răspunsuri:
| Madesz a răspuns:

Joacă baschet, Handbal, fă sport mai bine zis. Mănâncă sănătos.

| Elena_Cristina_1987 a răspuns:

Fă baschet