| Alecu_Ioana-Maria_2000 a întrebat:

Vreau sa ma internez in spital, dar parinti nu vor. Ce fac?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ai probleme de sanatate si necesita internare?
Si parintii de ce nu vor?
Da mai multe detalii daca vrei...
Daca ai probleme de sanatate, du-te la medicul de familie si daca va constata ca ai probleme, iti va da internare, ori trimitere catre un medic internist...
Apoi vorbesti cu parintii si le expllici ceea ce ai tu si ca nu te simti bine.
O zi buna happy

| darrio2007 a răspuns:

Daca vrei sa te internezi pentru vreo boala inchipuita doar sa mai scapi de scoala, e normal ca nu vor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce probleme ai de vrei in spital si parintii ta nu observa ca esti bolnava?

| T0T a răspuns:

Dă-te cu capul de pereți până o să auzi ambulanța.