| littlebadgirl a întrebat:

Vreau sa ma internez in spital, macar pentru 1 zi/2.Ce pot face?

10 răspunsuri:
| MrsDraguttza a răspuns:

De ce ai vrea asta?
E vb de vreun baiat?
Probabil
Probabil din nebunie
Numai o nebuna vrea sa se interneze
Du-te draga... nu te opreste nimeni

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrsDraguttza):

Ce legatura are un baiat cu asta, fata vrea sa chiuleasca nu ai inteles laughing?

| MrsDraguttza a răspuns (pentru anonim_4396):

Wooooooow
La asta chiar nu m-am gandit
DEci. cum am putut tocmai asta sa ratez?
rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrsDraguttza):

Lasa ca la mine vorbeste experienta, eu sunt aia care vreia sa stea o luna cu ghipsu dupa ea ca sa scape de scoala blushing.

| MrsDraguttza a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am pojar si acum stau 3 saptamani acasa
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrsDraguttza):

Ce as vrea si euhee hee dar cred ca ma da doctora afara in suturi la cate scutiri a semnat semestru asta laughing.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci sa iti faci un set complet de analize, pentru asta o sa iti faca o internare de o zi. In niciun caz sa nu iei pastile cum scriai intr o intrebare mai sus.

| littlebadgirl explică:

nu vreau sa chiulesc.mi-ar fi mult mai simplu sa plec pur si simplu tongue este altceva...scopul scuza mijloacelewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru littlebadgirl):

Dar pentru ce? thinking

| littlebadgirl explică:

Eeh..mam despartit de pr meu si vroiam sa ma internez pentru o zi sa ne impacam.dar ne-am impacat si fara internarea mea laughing