| alexutza01 a întrebat:

Vreau sa ma pensez pentru prima oara si nu stiu daca ar trebui sa o las oe mama sa m-a penseze acasa sau sa merg la un salon...

3 răspunsuri:
| litlledolleioanna a răspuns:

Daca e pentru prima data iti recomand sa mergi la un salon acolo vor sti ce forma sa-ti dea si dupa aia te poti pensa tu singurica acasa.

| dalmma a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi la un salon si dupa aceea vei putea sa te faci si u happy

| dya333 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te duci la un salon vei avea parte de o surpriza mai frumoasa...happy