| sweet_1462 a întrebat:

Vreau sa ma tund dar nu stiu cum.am fata rotunda si fruntea lata.cum as putea sa ma tund? o poza cu mine veti putea vedea pe http://cetunsoareintra.sunphoto.ro/Buna

Răspuns Câştigător
| Pufuletzmaria a răspuns:

Fa-ti breton intr-o parte si parul inscarit iti va sta binelove struck

3 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Buna kiss.
Sa stii ca mie imi place tare mult cum iti sta. Mai bine nu te mai tunde, eu daca as fi in locul tau nu m-a tunde pentru nimic in lume. Poti sa iti faci eventual bretonul pe o parte.

| Liviu a răspuns:

Mare prostie ai face daca te-ai tundehappy
Si eu de curand pot spune ca sunt ' pletos '
Sincer... eu nu mas tunde nici sa ma bati
Iti sta mult mai bine cu parul desprinshappy
Asta e parerea unui baiat
P.S ai intre 14 - 16 ani nu?

| sweet_1462 explică:

Ms de sfaturi