| Hugg a întrebat:

Vreau sa merg sa imi mai dau o gaura in ureche, pana acum nu mi.am mai datthinking cine si.a mai dat si stie cum e spuneti.mi si mie va roooogbatting eyelashessi unde v.ati datthinking mersiiii mult. funda pentru cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| aaadddyyy a răspuns:

Eu mi-am dat singura acasa cu aculbig grin nu m-a durut dar dupa ce am dat gaura am scos acul(trebuie sa fie steril) cand am vrut sa bag cercelul nu mai iesea pe partea cealalta si am impins si a trosnit putinlaughing dar nu m-a duruttongue

3 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Acum câţiva ani, mătuşa unei prietene, e asistentă, cu acul. Nu doare îngrozitor, vei supravieţui.

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Eu am avut in limba, nu a fost asa rau. Si am vrut sa imi fac si un flash ini ureche, dar na.laughing...nu ie asa rau, numai sa ai grija sa nu ti se infecteze ca dupa o sa ai problemelaughing

| SabyySiSi a răspuns:

Eu mi-am dat in ureche cu la o bijuterie cu un om foarte priceput nici nu stiam k a terminat serios nu am simtit nimic