| AndryDya a întrebat:

Hei! Cine stie de aplicatia POF? In care vorbesti cu persoane diferite in scopul de a cunoaste? Eu incerc sa imi fac cont, si nu pot imi spune ca ursername.ul este deja luat si am folosit pana si "abxyjsfhk18345" si tot nu merge.....cine stie despre ce vorbesc si si.a facut cont? Spuneti.mi si mie va rog cum ati reusit

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca usernamul este luat asta e, nu ai ce face, sa fac eu acum unul?

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Apropo username ala nici nu e valid, este nevoie de numele tau real

| AndryDya explică (pentru RAY):

Am pus si numele real, si nume fals, si nume apasat la intamplare, si nu merge!

| RAY a răspuns (pentru AndryDya):

La mine a mers am scris rayboy321 a mers.