| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un aparat foto. De preferat CANON. Ce imi recomandati? Daca se poate din propria experienta sa imi spuneti. fundahappy

Răspuns Câştigător
| Blueeeeee a răspuns:

Mai, depinde de bugethappy Eu mi-am luat saptamana trecuta un Canon EOS 600D Si sunt extrem de multumit de el. Mi-a intrecut asteptarilehappy Lasa-mi un id si vorbim big grin

| muffinfactory a răspuns (pentru Blueeeeee):

Iti scriu mesaj privat, chiar vreau sa aud pareri despre acest Canon, chiar ma gandeam sa-l iau.

| muffinfactory a răspuns (pentru Blueeeeee):

Fly_flippy@yahoo.com e idul, nu merge prin mesaj privat thinking da-mi add