| ilegale a întrebat:

Vreau sa imi fac o a doua gaura in ureche si ma intrebam daca doare foarte tare sau e suportabil. Vreau sa imi fac cu pistolul: simplu si rapid.
Astept pareri >big grin

Răspuns Câştigător
| karma15 a răspuns:

Aici depinde de organismul fiecaruia cum suporta durerea.Cu pistolul ar trebui sa nu simti prea multa durere.

1 răspuns:
| Andrei_3923 a răspuns:

Din cate am inteles nu doare decat putin dupa ce faci gaura,si cat despre treaba cu pistolul, sa nu ne inecam ca tiganu' la mal, dar daca chiar vrei cu pistolul
Ce pistol?
De lipit? Cu bile? Cu gloante? Cu etc.