| LoveForShania a întrebat:

Vreau sa-mi povestiti cate ceva despre viata de boboc,cum e in primul an,cum se desfasoara lucrurile,cum se comporta cei mai mari? Din cate am inteles sunt toti fitosi,vin sa vada bobocii,fac misto, si chestii de-astea.E adevarat?

Răspuns Câştigător
| CrazyStuff a răspuns:

In primul an e super. Cunosti persoane noi, medii noi. Cat despre cei mai mari, da am avut experiente dar nu neplacute ci mai mult de genul: Sunt curios sa vad cine a mai intrat la noi in liceu. Nu toti cei mai mari sunt fitosi, depinde de persoana. happy

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Depinde de liceu...eu sunt in Bucuresti(a 10 a) si in primul an de liceu a fost foarte frumos.La inceput ram mai retrasi pana am inceput sa ne cunoastem, dupa ne-am imprietenit...nu stiu unde ai auzit chestia asta, dar cei mai mari nu au de regula nimic de impartit cu bobocii, se poarta absolut normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de unde ai auzit treaba asta cu "bataia de joc" dar nu este asa...nu au de ce sa-si bata joc de voi, deoarece si ei au fost la fel ca voi daca stai sa te gandesti mai bine!
Bafta!

| Rockerul23 a răspuns:

Cei de-a 12-a mai glumesc pe seama noastra dar in rest e super happy