| Kristengomes a întrebat:

Vreau sa mi vopsesc sprancenele. Doar firele fara a pigmenta pielea fiindca am unele fire de culoarea blond foarte deschis care nu se vad decat intr-un anumit unghi cand bate soarele. Stiti vopsele speciale care nu pigmenteaza pielea? Am vazut femei ce isi vopsesc firele cu vopsea de par, dar stiu ca pe cutii e contraindicat. Si-a vopsit cineva doar firele de par sau si-a vopsit cineva sprancenele cu vopsea de par?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Sa nu faci prostia sa folosesti vopsea de par, cu atat mai putin blonda, o sa ramai fara ele. Se gaseste vopsea speciala, gasesti pe net, dar eu zic sa te duci la un salon. Ai garantia ca o sa iasa bine si nu e scump.