| UmbraDeVulpe a întrebat:

Vreau sa renunt la paine, sa nu mai mananc deloc niciodata, e ok? Ca am mai auzit si ca nu e, e adevarat?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este foarte ok!
Sunt milioane de oameni pe fata pamantului care nu manaca paine deloc si o duc chiar mai bine decat cei care o mananca, fiindca este carbohidrat de care nu avem nevoie in corp.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad ce ar strica sa renunti la paine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De ce vrei să renunți? Și despre asta ai auzit ceva și altceva?

Răspuns utilizator avertizat
| CleanHeart a răspuns:

Multa lume nu mănâncă pâine sau o limitează deci faci cum te simți tu bine.

Răspuns utilizator avertizat
| CleanHeart a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu te îngrași

| mariusdenis12 a răspuns:

Buna ziua! dacă dorești sa mananci mâncarea fara păine este totul ok. Noi romanii suntem printre putinii care mănâncă o masă cu pâine. restul oamenilor din întreaga lume mănâncă mâncarea fara păine. Iar alții au diferite alergii la aceasta si nu o poate manca. Dar daca ai decis sa renunți la ea este totul ok!