| Adison a întrebat:

Vreau sa scriu o poveste si nu am nicio idee despre numele personajelor.Cine vrea sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Pai e simplu sa le gasesti unn ume personajelor,prima data te iei dupa ce este vorba in poveste,dupa aia dupa descierea eprsonajului,ii poti da un nume asemanator cu felul lui de a fi, daca dadeai o descriere la personaje, iti spuneam ce nume li se potrivesc ^_~

1 răspuns:
| callmebeautiful a răspuns:

Pai.ai putea sa-i spui personajului negativ masculin numele de Ovidiu, si celorlalte Miranda, Gregg si Jerry (cuiva mai inteligent).