| xxemoelfyxx a întrebat:

Vreau sa slabesc...eu bag in mine o groaza.Am fost la verisoara mea la Brasov si am stat o luna, si ea m-a pus sa mananc de dimineata numai fructe dupa mancare si seara, ceva usor si sa nu beau sucuri.De cand am ajuns acasa... iar bag in minestraight face Cum sa ma opresc din atata mancat? Chiar vreau sa slabesc straight face

3 răspunsuri:
| Kittynika a răspuns:

Http://renuntalaochelari.com/mancarea-conteaza/

Urmareste clipul si vezy cat de importanta este alimentatia, cum prin alimentatie sanatoasa si vitamine ne insanatosim si vindecam cancerul.Arata si de slabit cum a slabit un om 6 kg intr-o zi doar datorita mancarii sanatoase si sa bea 1 litru de apa de dimineata, prin detoxifiere.Deoarece toxinele sunt cele care ne ingrasa.Styu ca dureaza mult dar uita-te si arata-le si altora.Ity va schimba viata, in bine, evident doar daca tu vrei suntem singurii stapani pe viata noastra, pe cont propriu.

| F. a răspuns:

Trebuie sa ai vointa! Uite eu acum vara am cu 5 kg mai putin decat aveam asta iarna.si pe fiecare vara am slabit la felhappy [bine nu aveam asa o mare nevoie.am 42 de kg]
Pur si simplu mananc mai putin si nu prea mananc seara decat un iaurt sau ceva dulce, nu trebuie sa ti o dieta anume.
Bafta!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca incet, mesteca bine mancarea si bea apa inainte si dupa masa(poti face lucrul acesta chiar si in timpul mesei; aceasta taie intr-o anumita masura pofta de mancare); astfel vei manca ceva mai putin si senzatia de foame va intarzia sa apara(apa dizolva sucul gastric si mancarea se digera mai greu). Evita pe cat posibil produsele fast-food, chips-urile, dulciurile, mezelurile si alte preparate, nucile, alunele si fisticul, sucurile si alte porcarii din comert.La micul dejun mananca ceva usor, cum ar fi iaurt cu fructe sau cu cereale sau chiar cereale cu lapte.Pentru rezultate bune, incearca sa alergi 20 minute cu viteza medie zilnic.Succes.