| Densis a întrebat:

Vreau sa slabesc la picioare.Careva stie exercitii pentru picioare? O sa-mi cumpar si rolele ajuta?happy

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu poți slăbi doar pe porțiuni, ci se slăbește peste tot.
Învață să mănânci și practică exerciții fizice/sport de masă pentru a avea masa musculară tonică.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| dominic90demy a răspuns:

Bicicleta te ajuta multthinking Si alergatul in general.Si rolele^^, si mersul pe jos...

| SmileAgain a răspuns:

Saritul corzii ajuta foarte mult la slabit in special la picioare. Desigur, ca tot vine primavara, incet, incet, o sa se incalzeasca [speram], si atunci o plimbare pe zi cu rolele, nu face nimanui rau. Daca vei vrea sa-ti tonifiezi picioarele, bicicleta epileptica este o solutie foarte buna, care lucreaza coapsele si soldurile. Iti doresc succes. :*

| Densis explică (pentru SmileAgain):

Ma grasa nu sunt am 53 de kg si 1.69.Am asa mici imperfectiuni...solduri si asa la picioarehappy... de luni ma bag si la sala big grin

| Nomusicnolife18 a răspuns:

Pai bicicleta cea care este la sala e foarte buna, ea m-a ajutat si pe mine foarte mult.Si rolele te ajuta destul de mult..Ai putea sa si alergi sau sa te intinzi pe podea si sa ridici piciorul stang, apoi cel drept, poti si cu genunchi indoiti. bafta happy