| Bya132 a întrebat:

Vreau să sun pe cineva pe fix din Statele Unite. Mă interesează cât mă costă un minut. Mă puteţi ajuta, vă rog frumos? Este o urgenţă.

3 răspunsuri:
| nikoalexa a răspuns:

20 -30 centi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

112 daca e urgenta/ daca nu e uita-te la planu tau tarife si vezi / convorbiri internationa-le usa, ca pentru usa e alt tarif. depinde pe ce retea esti.

| Bya132 explică (pentru anonim_4396):

Nu este o urgenţă de "112", s-a întâmplat ceva în familie şi persoana din Statele Unite trebuie să ştie. Sunt în Cosmote.