| mrclaust a întrebat:

Vreau sa va întreb cum se fumează, nu suport fumul de țigară și nu voi fuma niciodată asa ca sunt curios cum se face, adică presupun ca nu doar aprinzi țigara și o pui în gura și încă ceva, ce ar trebui sa simți?

Răspuns Câştigător
| Nam a răspuns:

Pai cand o bagi in gura si aprinzi focul, cand "ii dai foc" trebuie sa tragi in acel moment ca sa se aprinda, si cand tragi fumul in gura. i-ei o "o gura de aer" i-ar fumul intra in piept. senzatia la inceput nu este. dupa un timp simti nevoia de a fuma. sa te linistesti. sau pur si simplu simti nevoia... big grin Sper ca te-am ajutat! Dunda big grin

2 răspunsuri:
| WolfGirl a răspuns:

Pur si simplu tragi in piept dupa ce o bagi in gura si apoi scoti fumul.

| EmyJail999 a răspuns:

Aprinzi tigara ----> o pui in gura ----> Tragi din ea ----> suflii ----> cam asta a fostwinking