| LolNope a întrebat:

Vreau sa va pun o intrebare si sa raspundeti sincer.Doar vreau sa aflu si parerea altora, nu zic nimic despre nimeni. Vreau de mult sa o pun dar nu prea stiam cum asa ca mi-am facut curaj.Deci,ce parere aveti de cei care poarta batic si fusta all-time(nu ma refer la musulmani ci la cei de genul baptisti)? Nu vreau sa critic pe nimeni, insa eu consider ca este o prostie.

Sa nu ziceti ca e din cauza religiei, ca asa fac toti, ci numai noi romanii. Am vazut in strainatate multe familii care erau din aceste secte insa nu purtau fusta si batic decat la biserica, unde si cei ortodocsi ar trebui sa poarte teoretic(fetele, baietii nu big grin).

Nu credeti totusi ca este prea mult? Ca este prea multa exagerare?

PS:. Dupa cum am mai spus, este doar o opinie proprie, va rog sa nu spuneti ca sunt rasista sau ceva de acest gen.Am multe prietene asa, si ele sunt chiar mai linistite decat altele, sunt mai calme, insa asculta orbeste si le baga in cap de mici lucruri care nu au nicio coerenta.Imi pare rau, asta este parerea mea.Va rog sa nu o criticati.

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Da, cred ca e cam mult totusi!

| RoCsiii a răspuns:

E mult prea mult.
Deci practic pe persoana fizica mi.ai ghicit gandurile.